KATEGORIA E SHFLETIMIT

Kuriozitete

Historia e 32-vjeçarit që fiton 38 mijë dollarë me gjуѕmë ore punë në ditë (FOTO)

JP Mancini gjithmonë kërkonte luksin dhe pasurinë, por besonte se ishte e vështirë për t’u bërë i pasur. Janarin e kaluar, ai vendosi të jepte me qira jahtin e tij 11 metra të gjatë, i cili ishte ankoruar në Key West, Florida. Kur ngarkoi varkën e tij në një platformë të marrjes me qira të varkave të quajtur Boatsetter, ai siguroi 11 prenotime në…
Lexo më shumë...