KATEGORIA E SHFLETIMIT

Infrared

Pamela ëndërron të bëhet zonja e parë

Aktorja dhe ylli i dikurshëm i “Playboy”-t, Pamela Anderson, ka kohë që ka nxitur spekulime për një romancë me Julian Assange, mirëpo vlerësuar nga intervista në emisionin “The Kyle and Jackie O Show”, duket se nuk është fjala vetëm për spekulime. “Më shumë kam biseduar me Julian se sa me ish-burrat e mi bashkë” , ka thënë 49-vjeçarja, e cila pas…
Lexo më shumë...

Vdes aktori Bill Paxton

Fituesi i çmimit Emmy, aktori Bill Paxton ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare si pasojë e një komplikimi nga…