KATEGORIA E SHFLETIMIT

Infrared

“Pantera e zezë”! Dua Lipa sërish në qendër të vëmendjes, rrëzëlluese në Javën e Modës në Paris (FOTO)

Dua Lipa di si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë me veshjet e saj. Këtë herë ajo është fotografuar me një “jumpsuit” të zi, me qafë të lartë në shfaqjen e “Saint Laurent” gjatë Javës së Modës në Paris të martën në mbrëmje.Këngëtarja 27 vjeçare dukej e pabesueshme teksa mbi njërën pjesë shtoi një xhaketë lëkure të gjatë elegante dhe të…
Lexo më shumë...