KATEGORIA E SHFLETIMIT

Infrared

Eksploziv lokalit të Noizyt në Durrës

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer në lokalin dhe dyqanin e rrobave të Noizyt në Durrës. Policia njofton se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 04:24, në lagjen Nr.13, ku për pasojë ka vetëm dëme materiale.Dy ditë më parë, Noizy u përfshi në një sherr me ish-anëtarin e grupit TBA, Kleviol Ahmeti i njohur me nofkën “Cllevio Serbiano”.Thuhet…
Lexo më shumë...