KATEGORIA E SHFLETIMIT

Rajon

Reagim nga kabineti i Metës pas deklaratës së Vuçiqit

Tiranë, 19 prill – Nga kabineti i presidentit shqiptar Ilir Meta, me kërkesë të mediave, e shprehën qëndrimin në lidhje me deklaratën e presidentit serb, Aleksandar Vuçiq për fushatën zgjedhore në Shqipëri, anketat dhe figurat publike në këtë vend.Në deklaratën, zëdhënësi Tedi Blushi, duke iu referuar, siç tha, të gjitha anketave të besueshme…
Lexo më shumë...