KATEGORIA E SHFLETIMIT

Infrared

Jennifer Lopez, fytyra e re e markës Intimissimi (FOTO)

Jennifer Lopez po i shton karrierës së saj një tjetër arritje. Ajo do të jetë fytyra e re e linjës Intimissimi. Këngëtarja dhe aktorja 53-vjeçare është bërë ambasadorja më e fundit globale e kompanisë. Kjo u bë e ditur të martën nga drejtuesit e Intimissimi, të cilët shpresojnë se Jennifer mund të ndihmojë në zgjerimin e markës në SHBA, ku…
Lexo më shumë...