[adning id="476476"]
KATEGORIA E SHFLETIMIT

Aktuale

526 raste të reja, 14 të vdekur dhe 830 të shëruar

Shkup, 23 shtator - Maqedonia e Veriut në 24 orët e fundit ka regjistruar 526 raste të reja me korona virus, nga 3632 testimet e bëra. Ministria e Shëndetësisë informoi se, janë shënuar 14 viktima nga Covid – 19 dhe 830 pacientë janë shëruar.Në Shkup ndërruan jetë nëntë persona (83, 83, 77, 76, 74, 63, 57, 51 dhe 42), dy nga Kumanova (63 dhe…
Lexo më shumë...