Kaq shkurt i ka prerë flokët Edona Llalloshi

Edona Lllalloshi është emër i njohur i skenës sonë muzikore, me një karrierë shumë vjeçare, të ngritur nga skenat e festivaleve.

Edona, vitet e fundit është e angazhuar në dasma e ahengje. Jo rastësisht ajo rangohet mes këngëtareve më të pëlqyera.

Edona, për të qenë sa më afër publikut dashamirës, sjell kohë pas kohe këngë të sboqëruara me videoklipe. Në secilin produksion, këngëtarja duket mjaft bukur, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, Edona ka vendosur të ndryshoj imixh. Ajo i ka prerë flokët dhe siç mund ta shihni stili i ri po i rri mjaft mirë.