Kaq para mban me vete Kylie Jenner

E pyetur nga Ellen DeGeneres se sa para kishte me vete në studio, Kylie Habiti me përgjigjen e saj.

0 dollarë! Kylie nuk kishte asnjë kesh me vete përpos kartës, pa të cilën sigurisht që nuk del nga shtëpia.

Më pas Ellen pyeti Kris-in dhe kjo e fundit zbuloi se kishte 5 kartëmonedha 20 dollarëshe me vete.

“Dikur mbaja 1000 dollarë në kartëmonedha 20-tëshe. Por sa herë që kërkoja para ishin zhdukur e di pse, sepse unë kam 6 fëmijë. Dhe zhdukeshin. kështu që u dorëzova dhe tani kam më pak për të më vjedhur”.