Kanye West zbulon kopertinën e albumit të ri

18

Kanye West kishte planifikuar ta publikojë albumin këtë javë.

‘Donda’ nuk u publikua ashtu siç ishte planifikuar këtë javë, por Kanye West së paku ka publikuar kopertinën e albumit.

Reperi i cili ka qenë i përfolur shumë javët e fundit për shkak fushatës presidenciale dhe krizës me Kim Kardashian gjatë ditë së sotme ka ndarë një ‘Tweet’.

Në postimin e bërë ai ka zbuluar kopertinën e albumit ‘Donda’, dhe duket një punë e vërtet arti në këtë kopertinë e cila është e pasur me shumë ngjyra.

Comments are closed.