Ka “alergji” nga rrobat, e fejuara e Bendtnerit “ngre” temperaturat (FOTO)

0

Filiner Repstorf, e fejuara e sulmuesit danez, Niklas Bendtner, mesa duket i ka “alergji” rrobat. Modelja ka ndezur rrjete sociale me fotot e publikuara së fundmi. Pozat me bikini, nëpër plazhet e ndryshme të botës dhe format e kolshme, nuk kanë nevojë për shumë koment. Bukuroshja Filiner, ndiqet nga plot 285 mijë fansa në “Instagram” dhe një pjesë e madhe e ndjekësve presin me shumë kureshtje foton e radhës.

Comments are closed.