Ja si komentuesi arab komenton golat e Bardhit (VIDEO)

Mesfushori i Levantes, Enis Bardhi ka shënuar dy gola kundër skuadrës baske në La Ligan spanjolle. Madje, të dy golat futbollisti nga Shkupi, i ka shënuar nga goditjet e lira dhe pothuajse të dy golat kanë qenë të njëjta. Gola, të cilat kanë bërë bujë të madhe jo vetëm në Maqedoni, por edhe në mediat e huaja. Ndërkohë, golat e tij edhe gjatë ditës së sotme po qarkullojnë në “youtube”, ndërsa nga gjitha këto spikat komentuesi arab. Për më shumë ndiqeni videon.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=NasJXvUfQLM