Ja kush janë tifozet më seksi në Kupën e Amerikës

0

Kupa e Amerikës e cila po zhvillohet në Brazil po shkon drejt fazëz më të nxehtë të saj. Që në fillim të kompeticionit ka pasur mjaft surpriza.

Por vëmendja nuk janë vetëm tek ndeshjet, ekipet, rezultatet, lojtarët por edhe tek fansat të cilët i ndjekin.

Natyrisht foto-reporterët nuk mund të mos fotografonin tifozet më seksi. Femrat latine njehën për bukurinë e tyre dhe dashuri që kanë për futbollin.

Comments are closed.