Ish-kapiteni i Kombëtares baba për herë të dytë

3

Këtë të premte familjes së ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare të futbollit Lorik Cana i është shtuar një pjestare e re.

Bashkëshortja e tij Monika ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Enkeleida.

Ccifti Canaj përvecc vogëlushes janë dhe prindër të një djali me emrin Boiken.

Comments are closed.