Insigne: Dua ta fitojë Ligën e Kampionëve

3

Lojtari i Napolit, Lorenzo Insigne shpreson të arrij finalen e Ligës së Kampionëve dhe ta fitoj atë. Napoli fillon edicionin 2019-20 të Ligës së Kampionëve kundër Liverpoolit të martën në mbrëmje, përcjell GazetaBlic, transmeton gazeta Koha.

“Unë jam duke u përpjekur për një paraqitje të shkëlqyeshme kundër Liverpool,” tha Insigne për Il Ilino. “Përtej qëllimit tim, gjëja e rëndësishme është të fitosh. Ne duhet të shkojmë sa më shumë të jetë e mundur në Ligën e Kampionëve. Shpresoj të arrijmë në finale dhe ta fitojmë atë”, përfundoi ai.

Comments are closed.