Ikona e modës ‘çmend’ rrjetin me pozat nudo

197

Një ndër modelet më të paguara në botë, Kendall Jenner ka pozuar nudo në një ambient të hapur, ku duket se moti është i ngrohtë.

Dy fotografitë e bëra nga Sasha Samsonova, modelja i ka publikuar në rrjetin e saj social, Instagram, të cilat kanë marrë vëmendje të madhe.

Dihet se Kendall u shpall “Fashion Icon of the Decade” me 8 shtator në vitin 2017.  Ylli i pasarelave është një nga modelet më të kërkura të momentit dhe ka qenë në kopertinën e revistave të panumërta.

Comments are closed.