Icardi nuk e do Napolin

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi raportohet se e ka refuzuar afrimin e skuadrës së Napolit, e cila skuadër ishte lidhur me transferin e argjentinasit

Interi tashmë i ka treguar Icardit që ai nuk është pjesë e planeve të klubit për sezonin e ri dhe nerazzurri tashmë e kanë konfirmuar blerjen më të re në sulm, Romelu Lukaku.

Radio Kiss Kiss Napoli ka raportuar që Icardi e ka refuzuar një përpjeke të Napolit për të komunikuar me të.

Napoli janë të interesuar po ashtu në Fernando Llorenten, për të cilin janë të interesuar po ashtu edhe Roma dhe Fiorentina.