“Ibrahimoviqi i ri” në shënjestrën e Chelseas

Skuadra Chelsea është e interesuar që të nënshkruajë kontratë me sulmuesin suedez, Alexander Isak.

Futbollisti i cili po krahasohet me futbollistin Zlatan Ibrahimovic ka dështuar që të zë vend në Dortmund dhe për këtë arsye është duke u huazuar nga skuadra Willem II, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Për shkak të paraqitjeve të shkëlqyeshme të 19 vjeçarit në Willem II, tani disa skuadra janë të interesuara që ta përvetësojnë atë.