I propozoi në stadium, gazetarja i thotë “po” lojtarit të Cityt (FOTO)

2

“Po-ja më e rëndësishmja në jetën time”. Kështu shkruante Oleksandr Zinchenko i zellshëm përkrah një fotografie ku ai shfaqej duke puthur të dashurën e tij pranë një tufe gjigante trëndafilash, ndërsa të dy ishin veshur me fanellën e përfaqësueses së Ukrainës.

Zërat për një romancë të 22-vjeçarit me gazetaren dhe prezantuesen Vlada Sedan u nxitën në fillim të këtij viti kur Zinchenko e puthi prezantuesen gjatë një interviste pas fitores 5-0 të Ukrainës ndaj Serbisë, në qershor.

Prezantuesja është shfaqur në stërvitjet dhe ndeshjet e Manchester City-t, ndërsa faqet në Instagram të çiftit janë mbushur me fotografi të tyre.

Zinchenko ishte pjesë e skuadrës që mundi Portugalinë 2-1 në Kiev, të hënën në mbrëmje, pas golave ​​nga Roman Yaremchuk dhe Andriy Yarmolenko, me skuadrëm e drejtuar nga Shevchenko që siguroi kualifikimin në Euro 2020.   

Comments are closed.