Hidhet nga ura për t’u mbytur 32 vjeçarja nga Shkupi

2

Shkup, 13 maj – Një grua e moshës 32 vjeçare, rreth orës 18 është hedhur nga mbikalimi në bulevardin “Treta Makedonska Brigada” në afërsi të ambulacës së vjetër “Prolet”, raporton portali në gjuhën maqedonase Centar, transmeton Koha.mk

Siç raportohet në tetimin e saj për tu mbytur, 32 vjeçarja nuk ka pasur sukses. Ajo është dërguar me autoambulancën e Ndihmës së Shpejt në Qendrën Urgjente. Mësohet se ajo është në gjendje stabile dhe është gjallë, transmeton gazeta KOHA.

Comments are closed.