Hasani nuk fal, shënon për 3:1 (VIDEO)

Shkup, 1 mars Edhe përkundër faktit se Vardari uli epërsinë në 1:2, kjo nuk ndikoi aspak tek kuqezinjtë. Në fakt në minutën e 76-tës pas një kundërsulmi të mirë, Ferhan Hasani mposht portierin Aleksovskin dhe rrit epërsinë për 3:1. (koha.mk)