Halloweeni “i nxehtë” i Emily Ratajkowskit (FOTO)

249

Festa e Halloween-it, po bëhet gjithnjë e më masive, aq sa përshkruhet si e dyta më e rëndësishme, pas Krishtlindjeve. Masiviteti i Halloween-it nuk ka lënë pa përfshirë midis të tjerëve, as yjet e artit, sportit dhe show biz-it. Maskime të çuditshme përdoren nga njerëzit, në mbrëmjen e Holloweenit, por modelja e famshme Emily Ratajkowski ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe për të kremtuar këtë festë. Bukuroshja ka postuar një sërë fotosh shumë ‘të nxehta’, ku nxjerr në pah format e saj joshëse.

Comments are closed.