Haki Godanci vjen në duet me Mondën, publikojnë ‘Qyqja dada çka po thue’

8

Një potpuri e mrekullueshme e intepretuar në duet nga ylli i muzikës shqipe këngëtari i mirënjohur Haki Godanci dhe Monda sapo është publikuar sot ndërkohë që dyshja vijnë në një projekt mjaft mirë të realizuar si suprizë për festat e fundvitit ndërkohë që këngëtari Godanci këtë vit ka qenë mjaft aktiv në skenë duke publikuar shumë projekte qoftë solo por edhe duete kurse për të dëgjuar këngën e mrekullueshme mjafton të klikohet në vazhdim…

Comments are closed.