Gruaja sulmon ish burrin me çekan

78

Të dielën rreth orës 15:20, efektivët e policisë së Gostivarit kanë privuar nga liria 31-vjeçaren B.I. nga Gostivari, e cila më herët kishte sulmuar fizikisht ish-burrin e saj B.A.U. (33), i cili me autobus kishte ardhur nga Zvicra për të parë fëmijët e tij të mitur. Sipas raportit, ajo gjatë sulmit gjithashtu kishte përdorë një mjet të fortë (çekan). Merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.