Gruaja më e bukur në botë kërkon burrë

“Meshkuj, hajdeni” ,është apeli i Charlize Theron, një nga gratë më të bukura në botë, i cili i tha ‘Entertainment Weekly’ se po kërkon dashurinë.

“Unë jam në dispozicion. Dikush duhet të më dalë përpara dhe të përpiqet “, tha fituesja e çmimit ‘Oskar’ për filmin” Monster , “të vitit 2014.

Me pak fjalë, Charlize është gati t’i hapë krahët dashurisë, por ajo është aq e bukur sa i frikëson njerëzit. Prandaj e ka parë të arsyeshme që të bëjë edhe një apel, transmeton tch.

“Unë jam beqare prej 10 vjetësh dhe mendoj se kjo është e mjaftueshme”, u shpreh aktorja. Në fakt sipas kronikave rozë, ishte ajo që e la Sean Penn, i cili e braktisi edhe  gruan për Charlize. Përpara Penn, ylli i kinemasë, kishte një histori me Stuart Townsens, e përfunduar në vitin 2010.