Granit Xhaka pranon një dhuratë simbolike nga Noizy, e vesh gruaja e tij!

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita Lekaj janë tejet aktiv në rrjete sociale.

Ata publikojnë imazhe dhe video nga më të ndryshmet me ç’rast kanë tërhequr vëmendjen edhe të shtypit rozë, shkruan lajmi net.

Së fundmi, Graniti ndau një foto në Instagram pranë bashkëshortes teksa ka falënderuar reperin shqiptar, Noizyn për bluzën që i kishte dhuruar. “Faleminderit vëllaut tim”, ka shkruar ai.

Xhaka ka qenë fokus i mediave gjatë kohës së Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’, me golin e shënuar kundër Serbisë ndërkaq Noizy po ecën mjaft mirë me bizneset e tij. /Lajmi.net