Gjiko dhe Elita nisin përgatitjet e para për dasmë

Reperi Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi shumë shpejtë do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Në ditëlindjen e saj, më 29 Qershor, ajo pranoi propozimin që i dashuri i saj i bëri dhe gjithçka dukej tejet romantike, shkruan lajmi.net

Më pas dolën zëra se Elita është shtatzënë mirëpo akoma asgjë nuk është konfirmuar nga çifti.

Dyshja simpatike që ka kohë që bashkëjetojnë sipas disa mediave më datë 21 të këtij muaji (shtator) do ta bëjnë dasmën.

Bazuar nga një foto që moderatori Labinot Gashi e ka publikuar në Instastory shihet se ata vetëmse kanë filluar përgatitjet e para të dasmës.

Fotografia është realizuar në njërën prej shtëpive, stafi i të cilës kujdesen për dekorimin e dasmave dhe ahengjeve të ndryshme familjare.