Gjendet peshku me dhëmbë njeriu (FOTO)

26

Një nënë duke ecur përgjatë plazhit me djalin e saj të vogël, ishte tronditur pasi gjeti një peshk me dhëmbë njeriu.

Maleah Burroës, 31 vjeçare, hasi në peshkun e çuditshëm në brigjet e ishullit St.Simons në Gjeorgji, shkruan Klan Kosova, transmeton gazeta Koha

“Unë fillimisht mendova se ishte një peshk i thjeshtë, por më pas e pashë nga afër. Ia pashë dhëmbët dhe u trondita sepse kurrë nuk kisha parë një gjë të tillë”, tha ajo.

 

Comments are closed.