Genta Ismajli po vjen si zjarr në klipin e ri

Genta po bën gati këngën e re me videoklip. Genta Ismajli po bën gati videoklipin e saj më të ri. Ajo i ka realizuar klip këngës së saj më të re që po sjell këngëtarja dhe duket se do të jetë ‘zjarr’.

Kjo pasi që edhe vetë titulli i këngës është ‘Zjarr’, e që besojmë se i shkon shumë këngëtares energjike. Genta në fotografinë që ka postuar shihet duke vallëzuar mbi një tavlinë derisa poshtë e rrethojnë violinat. Kënga me siguri do të jetë ritmike ndërsa Genta nuk ka zbuluar ndonjë datë të publikimit.