Genta i çmend pushuesit, dridh të pasmet në plazh (VIDEO)

0

Genta Ismajli vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më joshëse të estradës sonë. E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me fotot provokuese

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet nga plazhi.

Këngëtarja është duke i kaluar pushimet e verës, ndërsa u shfaq tejet joshëse në një video duke bërë lëvizje provokuese teksa dikush po e filmonte në plazh.

Për ndryshe, “Zjarr” titullohet projekti i fundit nga Genta Ismajli, ndërsa po punon për të finalizuar këngët e reja.

Comments are closed.