Gazetarja ulet për të intervistuar Bashën, por u tregon tangat protestuesve

2 413

Kreu i PD-së Lulzim Basha bashkë me Fatmir Mediun, Sali Berishën dhe protestues të tjerë janë ulur në tokë dhe po presin ndërtimin e çadrës gjigante që po ngrihet para kryeministrisë. Megjithatë, ulja në mënyrë të tillë ka bërë që të ndodhë një incident. Kështu, teksa një gazetare është afruar dhe i ka zgjatur mikrofonin Lulzim Bashës për ta intervistuar, ajo ka treguar më shumë seç duhet. E sigurisht, të gjithë sytë kanë shkuar tek tangat e gazetares, ndërsa Berisha përshëndet i qeshur protestuesit demokratë.

Comments are closed.