Gazetarja “ngacmon” fansat me foton në palestër (FOTO)

192

Pak ditë më parë, Ilda Bejleri postoi një video në historinë e Instagram, duke kërcyer me këmishë nate, në errësirë dhe duke bërë disa lëvizje provokuese.  Një video që mori vemendjen e duhur nga ndjekësit e gazetares së Supersport. Sot, Ilda ka postuar një foto, këtë herë në palestër me një veshje sensuale… Një veshje që sigurisht që i ofron komoditet në aktivitetin sportiv, por që ka “ngacmuar” sërish ndjekësit e Ildës, të cilët kanë reaguar përmes pëlqimeve në këtë foto të gazetares sportive.

Comments are closed.