Futbollistit të Interit i vjedhin faqen në Instagram (FOTO)

4

Vjedhja e profileve nuk është asgjë e re në botën e mediave sociale, veçanërisht për personat të cilët janë të njohur dhe gëzojnë  popullaritet.

Diçka e tillë i ndodhi dhe Lautaro Martinez, të cilit iu vodh llogaria në Instagram.  Në profilin e tij hakeri postoi një foto të  flamurit turk, ndërkohë që pak çaste më vonë hyri “Live” nga Turqia.

Lautaros iu ndryshua gjithashtu edhe biografia, ku iu vendos emri Caner Bozdo?an, i cili mendohet se është autor i këtij gjesti.

Një ‘fatkeqësi ’sociale që në të kaluarën ka prekur edhe Matuidi, Donnarumman, Romagnolin apo Tomovic.

Comments are closed.