Futbollisti e godet me kokë dhe e lë të vdekur gjyqtarin

46

Një futbollist meksikan ka lënë të vdekur një gjyqtar në futbollin amator, pasi ai fillimisht e kishte ndëshkuar me karton të kuq

Futbolli nuk hyn në mesin e sporteve të rrezikshme, por nganjëherë din të jetë i rrezikshëm, ku ndodh edhe që të humbasësh jetën.

Kjo ka ndodhur me një gjyqtar në futbollin amator të Meksikës, ku pasi ka ndëshkuar një futbollist me karton të kuq, është goditur me kokë dhe ka mbetur i vdekur në vend.

referi-1jpg

Policia e Meksikës ene nuk e ka gjetur lojtarin dhe është në kërkim të tij. (Express)

Comments are closed.