Festa e modeste e Tyson Furit pas fitores ndaj Wilderit (VIDEO)

3

Tyson Fury ka bërë historinë duke fituar titullin e kampionit të WBC. Ai ka zgjedhur një mënyrë mjaft modeste që të festojë, së bashku me vëllain e tij Tommy dhe të dashurën e tij Molly Mae.

Tyson shihet duke festuar në një pijetore irlandeze me pije dhe me plotë njerëz që e rrethojnë.

Sidoqoftë Tyson ka për çka te festojë Tyson, pasi ai e ka mahnitur botën e boksit me një paraqitje të mrekullueshme në meçin për kampion bote në kategorinë e rëndë, duke e rrezuar nga froni pas plot pesë vjetëve Deontay Wilderin të shtunën Las Vegas.

Comments are closed.