“Fero” e quan veten “luan” për Arbenitën

Ish-reperi i njohur shqiptar, Fero, i cili tani quhet “Khattab”, po vazhdon të jetë shumë i përfolur edhe pas largimit të tij nga muzika.

Ai ka qenë në veçanti në titujt e mediave lidhur me jetën e tij private, përkatësisht raportet me partneren e tij Arbenita Ismajli.

Kjo e fundit e kishte akuzuar publikisht për dhunë dhe madje e kishte denoncuar edhe në polici, gjersa edhe pas kësaj ngjarje u panë sërish bashkë. Së fundmi, ish-reperi gjilanas ka vendosur t’u tregojë ndjekësve të tij me anë të një metafore, se si ka qenë ai si partner i Arbenitës.

Bëhet fjalë për një video ku shihet një luan, teksa ledhaton partneren e tij luaneshë.

Advertisements

“Unë kur isha me Arbenitën”, ka shkruar ish-reperi në mbishkrimin e këtij postimi.

Përndryshe, muajin e kaluar Fero njoftoi se po hiqte dorë përfundimisht nga muzika, për t’iu përkushtuar fesë islame.