Fëmija po luante, kur papritur…

54

Një fëmijë shpëtoi për mrekulli, pasi një furgon përfundoi brenda dhomës së ndenjes së shtëpisë ku ai po qëndronte. Ngjarja e pazakontë ndodhi mëngjesin e kësaj të hëne në Northfield të Birmingham-it.

Në timonin e furgonit ndodhej një grua e cila doli nga ana e pasme e mjetit dhe më pas u transportua në spital për ndihmë mjekësore, pa rrezik për jetën.

Fatmirësisht, si fëmija që po luante në dhomë të ndenjes në kohën kur ndodhi aksidenti, ashtu edhe nëna e tij nuk pësuan dëmtime serioze.

Comments are closed.