Fëmija në këtë foto sot është krenaria e gjithë popullit shqiptar

5

Këngëtarja nga Kosova e njohur ndërkombtarisht, Dua Lipa, gjatë ditës së sotme në rrjetin social Instagram ka postuar një foto kur ka qenë e vogël, transmeton gazetametro.net.

Në foto Dua shihet duke luajtur me instrumente muzikore, çka e tregon dashurinë e saj për muzikën që në fëmijëri.

Kujtojmë se sot Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret më të famshme në botë dhe ka arritur sukses të jashtëzakonshëm./gazetametro.net

Comments are closed.