Erjona e “tepron”, zbulon pjesë të “nxehta” të trupit (FOTO)

584

Bukuroshja shqiptare Erjona Xhemaili vazhdon shkëlqimin e saj në rrjetet sociale, përcjellë Gazetasolle.com. Gruaja e mesfushorit shqiptar të përfaqësueses së Zvicrës dhe Bolognas, Blerim Xhemailit ka shpërthyer me fotografi të nxehta në rrjetin social ‘Instagram’ ku ka treguar pjesë të ‘nxehta’ të trupit. Ajo është fotografuar duke vozitur.

Comments are closed.