“Energjia më e mirë për Ronaldon”, Georgina ndan foton e ëmbël me fëmijët

62

Georgina Rodriguez është padyshim një ndër personazhet publikë më të komentuar. Bukuroshja nga Argjentina që u bë e njohur pas lidhjes me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo shpeshherë ka qenë kryefjala e mediave botërore.

Georgina është shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale, ku nuk nguron të ndajë fotografi mjaft provokuese, por gjithashtu ajo publikon dhe momente me fëmijët e saj. Së fundmi, Georgina po shijon disa ditë pushime me Ronaldon dhe fëmijët e tyre.

Fotot së bashku kanë qenë të shumta, ndërkohë që ditën e djeshme Georgina ka postuar një foto, teksa pozon së bashku me vogëlushët në pishinë. “Vëllezër që duhen, dhe mami që nuk mund t’i dojë më shumë se kaq. Energjia jonë më e mirë për babin.”, ka shkruar Georgina duke etiketuar dhe Cristianon.