Endrit Duraku nuk ndalet, ylli i mbrëmjeve live dhe ahengjeve familjare (Video)

9

Sigurisht që mbrëmjet live të muzikës për gjithë shqiptarët janë të rëndësishme aq edhe sa dasmat dhe ahengjet e ndyshme familjare e për këtë nevojitet që të keni të ftuar këngëtarin e duhur. Po të hidhet një kërkim nëpër rrjetet sociale videot dhe performancat e yllit të muzikës live Endrit Duraku po bëjnë namin, sepse ai vërtetë e kall nëpër dasma, ahengje familjare por edhe në mbrëmje live të muzikës si në Kosovë ashtu edhe në diasporë.

Mjafton të jetë i ftuar dhe t’i besohet dasma kurse pjesa tjetër artistike i mbetet në dorë atij. Por krahas gjithë këtij angazhimi Endriti nuk lë anësh edhe projektet profesionale si videoklipe duke ju dhuruar mbështetësve dhe publikut gjërat më të bukura, e gjithë këtë energji këngëtari e merr nga pozitiviteti që ka dhe dëshira e madhe për punë…

Krejt po thojne Kalle kalle e Une e kalli pernime ☝🏻☝🏻☝🏻Hekri Hekuran Duka Elidon Nomja Lul Kalaja Lorenc Shkoza

Publiée par Endrit Duraku sur Mardi 30 juillet 2019

Comments are closed.