Enca Haxhia vjen me një pozë provokuese nga shtrati

Këngëtarja Enca Haxhia është një nga ato personazhe që gjithmonë di të rrëmbejë vëmendjen në rrjetet sociale.

Fotografitë që ajo ndan me ndjekësit e saj, bëjnë që ajo gjithmonë të komentohet shumë nga fansat.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft provokuese në shtratin e saj.

Ajo ka pozuar vetëm me të brendshme në pjesën e sipërme, ndërsa ka vënë në pah gjoksin e saj atraktiv.


Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë pozë të sajën.

Ndërkohë ajo ka qenë shumë aktive muajve të fundit me projekte muzikore, të cilat janë pritur kryesisht mirë nga publiku.

Për fundvit, Enca pritet të sjellë për fansat edhe një tjetër këngë të re. /Telegrafi/