Emily Ratajkowski nxjerr foto toppless (FOTO)

59

Në fillim ishte debutimi zyrtar si çift në filmin Independent Spirit Awards dhe më pas një super festë pas ceremonisë Oscar, për të shkëmbyer shumë ledhatime dhe puthje, e në fund një foto ‘toppless’.

Comments are closed.