Eksploziv në Vlorë, shpërthen një makinë, plagoset një person

16

Një makinë ka shpërthyer në Vlorë dhe një person është plagosur, rreth 25 vjeç. Ngjarja ka ndodhur pranë ISSH-së. Makina ka targat AA 298 SL. Drejtuesi i mjetit u dërgua në spital për mjekim. Nuk dihet ende identiteti i tij.

Comments are closed.