Ekskluzive/Emina Çunmulaj shtatzënë, pret fëmijën e tretë që është djal

74

 

Supermodelja e njohur shqiptare nga Mali i Zi që jeton dhe vepron në SHBA, Emina Çunmulaj pritet që së shpejti të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë që është djal, e këtë e ka zbuluar vet ajo përmes një foto të publikuar në rrjetin social Intagram, ku së bashku me dy vajzat ka treguar se menzi presin të vijë në jetë vëllau i tyre. Emina është e martuar me multimiliarderin amerikan me origjinë iraniane, Sam Nazarian.(koha.mk)