Edhe Danilo, djali i presidentit serb i infektuar me virusin Korona

46

Beograd, 8 prill – Danilo, djali i presidentit serb Aleksandar Vuçiq ka rezultuar pozitiv në virusin Korona dhe është vendosur në repartin infektiv të klinikës së Beogradit.

Lajmin e ka bërë të ditur vet presidenti serb në Instagram duke shkruar: Të don babai, të duan të gjithë, ka shkruar ai.(koha.mk)

Comments are closed.