E veshur me të brendshme Madonna ‘çmend’ rrjetin

85

Madonna ka tërhequr vëmendjen e njekësave teksa është shfaqur e veshur në të brendshme.

Këngëtarja 62-vjeçare duket në formën më të mirë të saj në foton e postuar në Instagram. Madonn në foto shfaqet e veshur me reçipeta të zeza lëkure dhe pantallona të shkurtra.

“Ri-Shpikje e Neë Life New York”- mbishkroi ajo në pamjet seksi, ndoshta duke iu referuar turneut botëror të saj “Ri-Shpikje” 2004.

https://www.instagram.com/p/CQEiL1oBes4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e714a022-3cf7-4d2c-92f8-4eb1dc614d6f