E rrahu pse nuk i hekurosi mbathjet, gruaja i bën “gjëmën” shqiptarit

2

Një shqiptar në Itali është arrestuar pasi ka dhunuar gruan e tij.

Mësohet se 36 vjeçari e ka nisur sherrin për një arsye banale.

Sipas mediave në vend, gruaja ka qenë duke bërë punët, por burri ka kërkuar që ajo ti hekuroste mbathjet.

Ndërkohë,gruaja nuk ka duruar më dhe e ka denoncuar.

Pas kësaj ka nisur një sherr në prani të fëmijëve në 3 dhe 9 vjeç. Gruaja ka denoncuar dhunën dhe policia ka shoqëruar në komisariat 36-vjeçarin me origjinë shqiptare.

Comments are closed.