E fshehur prej vitesh, mediat zbulojnë bashkëshorten e kampionit të UFC (FOTO)

152

Legjenda e UFC-së, Khabib Nurmagomedov është tërhequr nga UFC në stilin e kampionit. Të shtunën ai arriti fitoren e radhës dhe të fundit në karrierë. Jeta e tij është përfolur shumë, ndërsa ka dhënë vazhdimisht mesazhe në mbështetje të familjes.

Khabib është i martuar, por asnjëherë nuk ka treguar në fotografi gruan e tij. Megjithatë, mediat i kanë nxjerrë në pah një foto të gruas. Një foto e para disa viteve tregon ish-kampionin rus me bashkëshorten e tij. Duke e ditur se Khabib është predikues i fesë islame, edhe gruaja e tij është e mbuluar.

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit të

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit të

E fshehur prej vitesh, kjo është gruaja myslimane e kampionit të