E fiksuar pas të brendshmeve, vajza që shpenzon 3000 euro në vit për “lingerie” (FOTO)

37

Një grua që shpenzon rreth 3000 euro në vit për të brendshme ka rrëfyer varësinë që ka ndaj reçipetave e mbathjeve.

Ellie Hatfull thotë se ka më shumë se 150 palë të brendshme dhe secila prej tyre e bën që të ndihet shumë mirë me veten.

27-vjeçarja australiane e konsideron veten “të varur pas të brendshmeve” dhe të gjitha fotot me “lingerie” i poston në Instagram.

Falë fotove të tilla, ajo sot ka rreth 42 000 ndjekës në rrjetin social.

Comments are closed.